logo kofola

     ZOBRAZIŤ ROK:

On-line priania a prívesky s obľúbeným Kofola prasiatkom  |  09.12.2011

Máte radi vianočné prekvapenia?
Kofola si tento rok pre vás niekoľko prekvapení pripravila.
 
Aby ste objavili to prvé, potrebujete akúkoľvek fľašu 1,5-litrovej alebo 2-litrovej Kofoly a počítač alebo laptop s kamerou. Po spustení stránky www.prianievkofole.sk nastavíte fľašku na určené miesto na obrazovke.
 
Aplikácia využíva tzv. augmentovanú (rozšírenú) realitu, ktorá používa webkameru pripojenú k počítaču. Keď kamera načíta údaje na etikete, objaví sa pred fľašou trojica prasiatok v 3D zobrazení, ktoré zaspievajú koledu. Po skončení môžete prianie spustiť opakovane, sviatočne vás naladia ďalšie koledy.

Veselé Kofola vianočné prianie môžete poslať aj svojim priateľom a zdieľať ho vo svojom profile na sociálnej sieti.

Vianočné priania Kofola podporí formou on-line bannerovej kampane, ktorá potrvá od 8. do 24. decembra 2011 na obsahovej sieti Google a sociálnej sieti Facebook.

Prívesky v podobe prasiatka v štyroch farebných variáciách zasa môžu získať milovníci Kofoly v gastro prevádzkach a reštauráciách. Za každú kúpenú fľašku Kofoly Extra bylinkovej 0,33 l, ktorá sa výborne hodí ku každému jedlu, dostanú nálepku a nalepia ju na kartičku. Za šesť nálepiek získajú prívesok na kľúče alebo tašku. Na nových majiteľov už čaká pripravených 10 000 prasiatok.
 
 
kofola.gif, 2 kB rajec.gif, 2 kB ugo jupi.png, 2 kB semtex.png, 8 kB vinea.png, 3 kB
jupik.png, 2 kB snipp.png, 2 kB evian.png, 2 kB badoit.png, 2 kB pickwick.png, 4 kB bublimo.png, 7 kB
natelo.gif, 2 kB rc.png, 5 kB chito.png, 1 kB orangina.png, 7 kB toptopic.png, 2 kB